تماس با ما
TEL: + 86-512-57762267
پست الکترونیکی: robin@leadsail.cn
آدرس: NO.1288، Chengbei Middle Road، Kunshan، Suzhou، جیانگسو، چین
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
اهمیت CMM
Nov 06, 2017

خطر توسعه نرم افزار به دلیل توانایی کم فرآیند نرم افزار است؛ مشکل اصلی این است که سازمان توسعه نرم افزار نمی تواند فرایند نرم افزار خود را مدیریت کند، به طوری که بعضی از روش ها و تکنیک های پیشرفته توسعه نقش مورد انتظار را بازی نمی کنند. موفقیت پروژه نیز از طریق تلاش های برجسته گروه کاری است؛ بنابراین موفقیت تنها ساختن در دسترس بودن پرسنل خاص نمی تواند پایه ای برای بهبود درازمدت تولید و کیفیت سازمان ها باشد و باید کار خستگی ناپذیر برای بهبود زیرساخت نرم افزار موثر مانند شیوه های مدیریت مهندسی و شیوه های مدیریت. می تواند به موفقیت ادامه دهد

کیفیت نرم افزار مفهوم مبهم و غیر قابل پیش بینی است. ما اغلب می شنویم: نرم افزار so-and-so برای استفاده، نرم افزار so-and-so خوب نیست، بنابراین نرم افزار کامل، ساختار منطقی، مانند یک عملکرد نرم افزار تک، عملیات دشوار ... این زبان مبهم نمیتواند به عنوان ارزیابی کیفیت نرم افزار محسوب شود، اما نه به عنوان ارزیابی کمی از علم کیفیت نرم افزار. کیفیت نرم افزار و حتی هر کیفیت محصول طبیعت بسیار پیچیده و رفتار چیزهاست. کیفیت محصول، از جمله کیفیت نرم افزار، ویژگی و رفتار محصولات محصولات مردم است، می توان درک کرد، می توان از نظر علمی توصیف کرد. کیفیت را می توان از طریق تعدادی از روش ها و فعالیت های انسان بهبود بخشید.

اجرای CMM یک روش موثر برای بهبود کیفیت نرم افزار است: برای کنترل فرایند تولید نرم افزار، بهبود سازمان دهی نرم افزار و روش موثر و مناسب از توانایی فردی نرم افزار تولید کننده.

مهندسی نرم افزار و بسیاری از زمینه های تحقیقاتی و مسائل عملی، زمینه های اصلی و عوامل مرتبط عبارتند از:

مهندسی تقاضا (الزامات مهندسی). در تئوری، مهندسی تقاضا، استفاده از اصول، تکنیکها و ابزارهای اثبات شده است تا تحلیلگران سیستم بتوانند مشکل را درک کنند یا رفتار بیرونی محصول را توصیف کنند.

استفاده مجدد از نرم افزار (استفاده مجدد از SOFTWARE)، به عنوان استفاده از دانش مهندسی یا روش ها، از یک سیستم موجود برای ساخت یک سیستم جدید تعریف شده است. این تکنولوژی می تواند کیفیت و بهره وری محصولات نرم افزاری را بهبود بخشد.

بازرسی نرم افزاری، اندازه گیری نرم افزار، قابلیت اطمینان نرم افزار، قابلیت نگهداری نرم افزار، ارزیابی و انتخاب ابزار نرم افزار وجود دارد.


بعدی: نه