تماس با ما
TEL: + 86-512-57762267
پست الکترونیکی: robin@leadsail.cn
آدرس: NO.1288، Chengbei Middle Road، Kunshan، Suzhou، جیانگسو، چین
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
وضعیت فعلی CMM
Nov 06, 2017

انجمن توسعه بهره وری چین، SEI، Beihang، موسسات تحقیقاتی مانند SEI در حال حاضر گزارش های متعدد و سمینارها در پکن، شانگهای، گوانگژو و شنژن در سال های اخیر برگزار شده، دوره های آموزشی و برنامه های کاربردی برنامه ریزی شده، تحقیق و توسعه کار بر روی فرآیند نرم افزار، و نتایج بسیاری از تحقیقات و مقالات علمی منتشر کرد. ، محیط اطمینان از پلت فرم تضمین کیفیت نرم افزار، برخی نتایج را به دست آورده است.

در دو سال گذشته، CMM از همه ی حوزه های زندگی در کشور ما بیشتر توجه کرده است، صنعت بحث های بسیاری در مورد CMM داشته است؛ شورای دولتی در ژوئن 2000 چندین سیاست را برای تشویق توسعه صنعت نرم افزاری و IC صنعت "، که به حمایت مثبت و انگیزه برای شرکت های نرم افزاری چینی برای صدور گواهینامه CMM، ارائه شده است. ماده 17 این نرم افزار صادرات گرا CMM گواهی هزینه های صادرات باید به درستی پشتیبانی می شود. "2000 جشنواره کامپیوتر Zhongguancun نیز یک انجمن تم CMM، جذب تعداد زیادی از مردم در صنعت است. Ding، Dongda، Lenovo، بنیانگذار، Kingdee، Ufida، موج، چانگ Zhi، Huawei و دیگر گروه های بزرگ و یا شرکت های 1997- - 2000 سال شرکت های دسته ای انجام تحقیقات، آزمایش ها و یا اجرای پیش از ارزیابی است. یکی از شرکت های از سال 1997 برای شروع کار صدور گواهینامه CMM ژوئیه 1999 از طریق صدور گواهینامه صدور گواهینامه CMM2 گواهی شرکت شرکت Dongda آلفا در اکتبر 2000 از طریق صدور گواهینامه شخص ثالث گواهینامه CMM2 سازمان. نرم افزار Lenovo در ماه ژانویه 2001 پس از ارزیابی دقیق توسط Reuters Group گواهینامه CMM2 را تصویب کرد. 26 ژوئن 2001، Shenyang Neusoft Software Co.، Ltd. (قبلا Shenyang Dongda Software Co.، Ltd. ) رسما صدور گواهینامه CMM3 را تصویب کرد، اولین چین از طریق شرکت های نرم افزاری سطح CMM3.

به طور کلی، بحث و عملکردهای تئوری روند نرم افزار در حال انجام است، هدف این است که مدیریت و کنترل کیفیت نرم افزار برای رسیدن به سطح پیشرفته بین المللی، صنعت نرم افزار چین برای دستیابی به ظرفیت توسعه پایدار است. تجزیه و تحلیل کارشناسان، در دو یا سه سال آینده، صنعت نرم افزار داخلی مجبور به ظهور اجرای اوج CMM می شود. از این روند، شرکت های نرم افزاری چین به یک راه توسعه استاندارد بین المللی، استاندارد بین المللی راه اندازی شده اند، صنعت نرم افزار چینی به یک دوران عصر کامل برسد.


بعدی: مدل بلوغ