تماس با ما
TEL: + 86-512-57762267
پست الکترونیکی: robin@leadsail.cn
آدرس: NO.1288، Chengbei Middle Road، Kunshan، Suzhou، جیانگسو، چین
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ایده اصلی CMM
Nov 06, 2017

ایده اصلی CMM این است که به دلیل اینکه مشکل ما توسط فرایندهای نرم افزاری مدیریت می شود، استفاده از تکنولوژی های نرم افزاری جدید به طور خودکار افزایش بهره وری و سودآوری را نمی دهد. CMM به سازمانها کمک می کند تا فرآیند نرم افزاری منظم و کامل را ایجاد کنند. فرایند بهبود یافته، نرم افزار با کیفیت بهتر را تولید می کند، به این ترتیب پروژه های نرم افزاری بیشتری می تواند زمان و هزینه بیش از حد خراب شود.

فرآیند نرم افزار شامل انواع فعالیت ها، فن آوری ها و ابزارهایی است که برای تولید نرم افزار استفاده می شود. در نتیجه، در واقع شامل جنبه های فنی و جنبه های مدیریت تولید نرم افزار می شود. استراتژی CMM تلاش می کند تا مدیریت فرآیند نرم افزار را بهبود بخشد و بهبود فنی نتیجه ی اجتناب ناپذیری است.

لازم به ذکر است که پیشرفت در فرایندهای نرم افزاری نمی تواند یک شبه تکمیل شود و CMM به تدریج تغییرات را به طور پیوسته معرفی می کند. CMM به صراحت 5 سطح مختلف «بلوغ» را تعریف می کند و یک سازمان می تواند در یک سری از مراحل کوچک و پیشرفته به بلوغ بالاتر برسد.

کل سرمایه گذاری بر روی روند بهینه سازی مستمر تمرکز خواهد کرد، ابتکار عمل را برای شناسایی نقاط ضعف و قوت های این فرآیند برای رسیدن به هدف جلوگیری از نقص ها انجام دهد. در عین حال، تجزیه و تحلیل داده های اعتبار از هر فرایند مربوطه، تجزیه و تحلیل هزینه و مزایای تکنولوژی جدید را پیشنهاد می دهد و پیشنهاد تغییر اصلاحات را می دهد. شرکت هایی که به این سطح دست پیدا می کنند می توانند خود به خودی بهبود یابند تا دو بار از نقص های مشابه جلوگیری شود.


یک جفت: نه