تماس با ما
TEL: + 86-512-57762267
پست الکترونیکی: robin@leadsail.cn
آدرس: NO.1288، Chengbei Middle Road، Kunshan، Suzhou، جیانگسو، چین
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ابزار دقیق دقیق نوری
Nov 06, 2017

انواع مختلفی از ابزارهای تصویربرداری وجود دارد و به همین دلیل است که می توان از یک ابزار تصویربرداری برای اندازه گیری دقیق محصولات صنعتی مختلف استفاده کرد. در اینجا ما مزایای استفاده از این ابزار دقیق دقیق در استفاده از فرآیند را درک خواهیم کرد.

اول، ابزار اندازه گیری نوری با دقت بالا نوری را می توان با تعدادی از میانجی از سیستم منبع نور مونتاژ، بنابراین نه تنها می تواند به خوبی از خطوط قطعات، بلکه همچنین شکل بخش های سطح، و یا بالا و بخش های کم از وضعیت برای انجام نتایج دقیق اندازه گیری.

دوم، اگر استفاده از سیستم منبع نور سرد برای اندازه گیری، می تواند به مقدار زیادی برای جلوگیری از پدیده تغییر شکل قطعات، بلکه جلوگیری از وقوع قطعات به دلیل تغییر شکل حرارتی یک خطای نسبتا بزرگ است. هیچ لرزش ناشی از لمس وجود نخواهد داشت و دقت اندازه گیری داده ها تا حد امکان تضمین می شود.

سوم، استفاده از ابزار اندازه گیری نوری با دقت بالا برای اندازه گیری قطعه کار، ظاهر سطح بافت و مواد قطعه کار، نتایج دقیق نتایج اندازه گیری را نتیجه نخواهد داد، بنابراین استانداردهای نسبتا بالا نسبت به روش های اندازه گیری غیر تماس -3d اندازه گیری به این ترتیب، اندازه گیری دقیق می تواند برای قطعه کار که دشوار است مورد استفاده قرار گیرد به دست آمده است.

در زمان اندازه گیری، این ابزار همچنین دارای مزایای تغییر و اندازه گیری است. از آنجا که نرم افزار اندازه گیری مورد استفاده در این روش ساده تر عمل می کند، عملکرد عملیات بیشتر گسترش می یابد. به عنوان مثال، نه تنها می تواند به طور خودکار لبه را درک کند، بلکه می تواند فوکوس خودکار باشد.


یک جفت: CMM چیست؟