تماس با ما
TEL: + 86-512-57762267
پست الکترونیکی: robin@leadsail.cn
آدرس: NO.1288، Chengbei Middle Road، Kunshan، Suzhou، جیانگسو، چین
صفحه اصلی > Exhibition > محتوای
عملکرد تولید CMM
Nov 06, 2017

ابزار اندازه گیری سه بعدی نوعی ابزار اندازه گیری است که در محدوده خاصی باید از سه ابزار اندازه گیری مختصات برای تکمیل اندازه گیری مورد خاص استفاده کند و سپس سه ابزار اندازه گیری مختصات در تولید چه نقش ایفا کند؟ بیایید نگاهی به عملکرد سه ابزار اندازه گیری مختصات در تولید کنیم.

هدف كيفي در توليد، تركيب نيازهاي توليد و طراحي قطعات است. با این حال، حفظ سازگاری در فرایند تولید، نیاز به کنترل فرایند تولید دارد. موثرترین راه برای ایجاد و حفظ یکپارچگی فرایند تولید، اندازه گیری دقیق اندازه قطعه کار، به دست آوردن اطلاعات ابعاد، تجزیه و تحلیل داده ها و بازخورد داده ها در فرایند تولید، و تبدیل آن به یک ابزار موثر برای به طور مداوم بهبود کیفیت محصول است .

CMM یکی از مؤثرترین روش ها برای اندازه گیری و به دست آوردن داده های ابعادی است؛ زیرا بسیاری از ابزار اندازه گیری سطح با گرادیان ترکیبی گران را جایگزین می کند و زمان لازم برای وظایف اندازه گیری پیچیده را از ساعت ها به دقیقه کاهش می دهد. عملکرد CMM این است که سرعت و دقت اطلاعات اندازه را ارزیابی کرده و اطلاعات مفیدی برای اپراتورها در مورد وضعیت فرایند تولید ارائه دهیم که بسیار متفاوت از سایر ابزار اندازه گیری دستی است. CMM با اندازه گیری قطعه کار از طریق یک سنسور به نام پروب متصل شده و داده های به دست آمده می توانند با توصیف ابعاد قطعه کار یا ویژگی یک قطعه کار مانند سوراخ ترکیب شوند. این توصیفهای اندازه، تعیین اینکه آیا قطعه کار یا ویژگی فوق العاده بد است آسانتر شده است. این اطلاعات همچنین سرنخ هایی را برای اصلاح اصلاحات در فرآیند تولید که باعث واریانس می شود، فراهم می کند.


یک جفت: اطلاعات پایه گرانیت

بعدی: علت تشکیل گرانیت